Huepar Lāzera Līmeni Zaļo Staru Krusta Lāzera Self-leveling 360 Grādu Pārklājums Horizontālo un Vertikālo Līniju, kas ar 2 Pluse Režīmi

Jauns produkts

Pieejams

€74.50

€106.42

-29 %

Tagi:

huepar, lāzera rādāmkociņš, 3602, lāzera, huepar lāzera līmeni, aa akumulatora savienotāju, cross line laser, lāzera līmeni, deko lāzera līmeni bāzes, firecore f93t xg

Huepar Lāzera Līmeni Zaļo Staru Krusta Lāzera Self-leveling 360 Grādu Pārklājums Horizontālo un Vertikālo Līniju, kas ar 2 Pluse Režīmi

Specifikācijas:

Lāzera Klase: 2. Klase (IEC/EN60825-1/2014), izejas jauda Izlīdzināšanas Precizitāte: ±3mm/10m

Horizontālā/Vertikālā Precizitāte: ±3mm/10m

Nolīdzināšana/Kompensācijas Diapazons: 4°±1°

Darba Attālums (Līnija): 45m(100 LUX), līdz 60m ar lāzera reveiver

Darbības Laiks: 4~6 stundas ar visu lāzera staru uz

Izplatīt Pārklājums: H360°/ V130°

Barošanas Avots: 4 x AA , >1500mA

IP Klase: IP54, ūdensizturīgs, nepievelk putekļus, un triecienizturīgs, uzticams un izturīgs.

Darbības Temperatūras Diapazons: 14℉- 122℉(-10℃-+50℃)

Uzglabāšanas Temperatūras Diapazons: -4℉- 158℉(-20℃-+70℃)

Izmērs: 8.5x10 cm(3.4"x3.8")

Brīdinājums:

Izvairīties no tiešas iedarbības ar lāzera staru acīs.

Vienumi Iepakojumā:

1 X Huepar 901CG lāzera līmeni ( Bez ieskaitot akumulatoru )

1 X Magnētiskais pagriežamas Pamatnes

1 X Lāzera mērķis

1 X Audums gadījumā

1 X angļu Lietotāja Rokasgrāmata

Funkcijas:

JAUNĀ ZAĻĀ DIODE TEHNOLOĢIJAS - Mēs pieņemam, uzlabotas tehnoloģijas, ražots Vācijā, kas ir labākais zaļā lāzera vienības vārdu pašlaik; Zaļā lāzera ir 2 reizes spilgtākas par sarkanā lāzera, ar tādu pašu gaismas avotu.Ja mākoņains un gaismas intensitāte tiek 14000lux vidi, Huepar 901CG uztveramība ir 50 pēdām.

360-GRĀDU HORIZONTĀLU LĪNIJU: Ar savu ultra spilgti 360 grādu horizontālā zaļā sijas 901CG Lāzera Līmeni nodrošina visu apkārt nolīdzināšana pārklājums ar precizitāti ±1/9 collas 33 pēdas un maksimālo darba diapazonā no 150 pēdu attālumā, ļauj strādāt dažādās daļās liela istaba vienlaicīgi.Visas, kas ļauj jums darīt 360 Grādu visā līmeņa pārskaitījumu, vertikālās pārneses un kvadrātveida darbi, iekštelpu un āra, visas jūsu vieglumu.

DAUDZFUNKCIONĀLS REŽĪMI: Viena poga darbība padara to daudz vieglāk, lai projekts pozīcija (- s) vai nu visu uzreiz, vai atsevišķi-ja nepieciešams (krusta līnijas, vertikālo un 360 grādu pārklājums horizontāli).Nospiediet un turiet augšējo pogu uz 2 sekundēm, lai aktivizētu "TRASES" režīmā, kas ļauj jums, lai projekta taisnas līnijas, jebkurā stāvoklī, vai leņķī.

PULSA REŽĪMI: Pilna laika impulsa režīmā, jo parocīgs pēc noklusējuma ar optimālu darba cikls attiecība modulētie galvenokārt lietošanai telpās, kad instruments ir ieslēgts pirmo reizi.Jūs varat viegli spot lāzera staru nemanot vismaz lāzera staru(s) jaudas izkliedes, kas veicina brightness/redzamība.

Stabila UN LIETOTĀJAM DRAUDZĪGU DIZAINU: Ar 901CG Lāzera Līmeni ir labi būvēts ar gumiju virs liešanas, blīves un starplikas, kas savos mājokļu lepoties tās labākās klases uzticamība un izturība, augsta IP54 un spēt uzturēt taisnā rindā seši pusē-1 metru-off-zemes pilieni, nezaudējot funkcionalitāti un precizitāti.

Divi režīmi izmantot

➤Self-leveling režīmā:

Atslēgt svārsta, self-leveling režīms tiek iespējots.Lāzera stars, sāks mirgot nepārtraukti ir 2Hz, kad rīks ir ārpus self-leveling diapazons (4°±1°).

➤Manuālais režīms:

Bloķēšanas svārsta, jūs varat (izmantot statīva vai citas stiprinājuma )vieta lāzera instruments dažādos leņķos, lai projekts ne-līmenī, taisni lāzera līnijas.Slīpsvītras var nosūtīt.Ar lāzera staru tiks mirgo ik pēc 3-5 sekundēm, lai atgādinātu jums, ka tas nav self-leveling tagad.

Trīs līniju pārslēgšanas funkciju

➤Trīs veidu ķēžu komutācijas funkcijas:

Katru reizi, kad barošanas poga ir nospiesta, kad, lāzera instrumentu projektos horizontālās līnijas, vertikālas līnijas, un krustu rindas secībā.

360° vāks horizontālu līniju un 130° vertikāla līnija (H360°/V130°)

➤ Impulsa Režīms:

●Atbloķēt svārsta, nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas pogu (apmēram 5 sekundes), lai ieslēgtu impulsa režīms, pēc tam ieslēdziet to sarkano.

●Kad āra darbi ir nepieciešams (uztvērējs ir jāiegādājas atsevišķi, lāzera uztvērējs LR510 var saņemt impulsu.

●Uztvērēja frekvences ir 10khz un Huepar zīmolu ir labāko pāri.

Dažādu veidu stiprināšanas metode:

●Spēcīgu Magnētisko L mount ar triop diegus var piešķir lāzeru uz jebkuru tērauds viegli, pagriežot ap 180 grādu, kā jums patīk.

●Tas var arī pieņem standarta statīva skrūvi darīt augstuma regulēšana.

Kā jauda: Īsi nospiediet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu vai pabīdiet bloķēšanas slēdzi, lai ieslēgtu lāzera rīks.

Kā, lai pārslēgtu līniju : Pēc barošanas, īsi nospiediet ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzis, tiklīdz laika,lāzera instruments būs projekta horizontāla līnija,vertikāla līnija, un šķērsot līniju pēc kārtas.

Kā pārvērst impulsa režīms: Pēc barošanas,ilgtermi nospiediet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu,kad zilā gaisma ir ieslēgta,impulsa režīms ir ieslēgts.

Nosaukums Huepar Green Cross Line Laser Līmenis
Precizitāte +-3mm/10m
Izmērs 8.5x10 cm(3.4"x3.8")
Viļņa 510nm
Materiāls ABS
krāsa Zaļš+Melns
Izplatīt Pārklājumu H 360 Grādiem/ V 130 Grādiem
Lāzera Staru Krāsu zaļa
Modeļa Numurs 901CG
Zīmola Nosaukums huepar
Sertifikācija CE
Mērīšanas Modeli 5 pozīcijas
Lāzera Klase 2. klase
Darbības Temperatūras Diapazons -10 grādu līdz 50 grādu
Postenis Svars 798 g
Mērīšanas Režīms 5 pozīcijas
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Veids Vertikālā & Horizontālā Lāzeri
Lāzera Tips līnijas lāzera

Uzrakstīt recenziju

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti