Dual Head Kardioloģijas Stethoscope Medicīnas Profesionālās Stethoscope Ārsts, Medicīnas Stethoscope Ārsts, Profesionālās Medicīnas Ierīcēm

Jauns produkts

Pieejams

€15.57

€20.76

-25 %

Tagi:

acu lampas, sr2ez, kaste stethoscope littmann, portatīvo medicīnas stethoscope, medicīnas istrument, ārsts rotaļlietas, littman stethoscope, burbulis līmeņa darbības joma, ierīču medic, moeyu

Funkcijas:

Izcilu akustiku: lielākais mašīnbūves un stethoscopes.

Materiāls: Aluminiun Sakausējuma( ar Melnu Pārklājumu ) , Cinka Sakausējumu ( ar Melnu Pārklājumu ) , Medicīnas PVC Caurules.

Izmērs: Caurules Lenth: Apm. 610mm, Caurules Diametrs: Apm. 10mm, Krūšu Gabals Diametrs: Apm. 46mm un 30mm.Svars: Neto Svars: Apm. 185g, Raupja Svars: Apm.420 g (Ar Iepakojuma Kastes ).

Padomi izmantojot savu Stethoscope pareizi

Novietojiet austiņas

Pirms laišanas eartips ausīs, pārliecinieties, ka tie punkta uz priekšu, prom no jums. (Attēls A) Tas nodrošina to, ka eartubes pielāgojas auss kanālu, komfortu un maksimālo skaņas pārraides.Turot austiņu priekšā no jums, ar vienu eartube katrā rokā, pull austiņas atvērt un vieta eartips uz jūsu ausīm. (Attēls B)

Ja fit nav ērti, vai akustiskā izpildījuma trūkst, regulētu austiņu spriedzi.Visi mūsu stethoscopes funkcija regulējams austiņām.Maigi izspiest eartubes kopā, lai palielinātu austiņas spriedzi; pull tos vienu no otra, lai samazinātu spriedzi.

Valkājot austiņas nepareizi, (eartips atpakaļ, norādot, piemēram, kā Attēlā, C) var izraisīt sliktu akustisko zīmogs un, dažos gadījumos, pilnīgu skaņas bloķēšanu.

A. Pareizu Ievietošanu B. Pareizu Novietojumu

C. Nepareizs Novietojums

Modeļa Numurs Sirds-plaušu Kardioloģijas Stethoscope
Zīmola Nosaukums XceeFit
vārds 4 Medicīnas Iekārtas
nosaukums 1 kardioloģijas stethoscope
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
nosaukums 3 profesionālās stethoscope
nosaukums 7 viena devās stethoscope
nosaukums 6 Viena Galva Stethoscope
nosaukums 2 sirds-plaušu stethoscope
nosaukums 5 Medicīniskās Ierīces
Sertifikācija NAV

Uzrakstīt recenziju

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti