KN Veselības Amylases Pārtikas Klases Alfa Amylases Fermentu Preparāta Amylases 1000 g Bezmaksas Piegāde

Jauns produkts

Pieejams

€24.96

€27.73

-9 %

Tagi:

bonsai, spīguļi, hairbrush, alfa b50k potenciometra, cukura līmeni asinīs testeris, d3 vitamīns, dmaa, žeņšeņa sakne, lelexo mandelic acid, alfa arbutin, cbr1000rr fender

Lietošanas Amilozes

Amilāze Ir sava Veida Bioloģiskā Fermentu Preparātu.Bf7658a-Amilāze Ir Izgatavots Raudzējot un Ieguves Bacillus Licheniformis.Tā Ir Plaši Izmantota Ciete, Cukurs, Alkohols, Alus, MSG, Pārtikas Alus, Organiskās Skābes, Tekstilrūpniecības, Poligrāfijas un Krāsošana, Papīra un Citu Fermentācijas Nozarēs.Pēdējos Gados, Daži Zvejas Pal Izmanto Amilāze kā Ēsmu Piedevas, un Tas Ir Konstatēts, Ka Tās Zvejas Ietekme Ir Ļoti Nozīmīga un Cena Ir Salīdzinoši Zema, Kas Ir Kļuvusi par Lielisku Piedevu Zvejas Pal, lai Ēsmu.

Lietošanas Amilozes:

1. Pievienot Tieši ar Ēsmu.

Vienu Kilogramu Pamata Ēsmu un Simts Grami Amilozes.Pēc Izšķīdinot Amilozes ar Attiecīgu Daudzumu Silta Ūdens, Pievienojiet To Tieši ar Ēsmu un Maisa Vienmērīgi, un Atstāj aptuveni pusstundu, lai Izmantotu.

2. kā pārvēršanas cukurā, atkarībā Ēsmas Sagatavošanu un noformēšanu.

Cietes Pamata Ēsmu, Var Būt Raudzēts un Sadalīt Cietes, Cukura, Kas Var Padarīt Ēsmu Mīksta, Salda un Lipīga, un Palielināt Garšas no Ēsmas.

1> Vienu Kilogramu Kukurūzas Putraimus (Sauso Vai Kukurūzas Kauliņiem, kas Iet caur Decrustation), Mērcēt Ūdenī Vairāk nekā 12 Stundas .

2> Likts Iemērc Kukurūzas Katlā un Pievieno Aukstu Ūdeni, lai Pievienotu par Vienu Centimetru Lielāks nekā Kukurūzu.Ņem 100G Amilozes, Tas Izšķīdina Aukstā Ūdens un Pievieno Pusi (50G), lai Pot.

3> Lēnas Uguns Apkure, Process Ir apmēram pusstundu.Glabā To Piecas Minūtes līdz Vārīšanās un Pārtraukt Apkuri.

4> Kad Tas Ir Novietots un Atdzesē līdz apmēram 70 Grādiem pēc Celsija (Ne pārāk Karstu), Pievieno Otru Pusi Izšķīdušā Amilozes, un Saglabāt To Siltu pusstundu un pēc Tam Atdzist, Protams.

5> Izmanto Dzesēšanu, Kukurūzas, lai Filtrētu Mitruma, ar Smalku Sietu, Kuru Var Izmantot kā Pamata Ēsmu. (Neizmest Filtrēts Ūdens.Tas Var Būt Koncentrēta un Pievieno Ēsmu, Kas Satur Maltoze un Citas Barības vielas)

Otrajā Izmantošana Ir Būtiski Vienkāršotu Procesu, kas Ražo Cieti Cukura Rūpniecības "Double Enzīmu Metodes.Uz Cietes, Kukurūzas Putraimus Vai Kodoli ārstēt ar Šo Metodi, Ir Daļēji Vai Pilnīgi Saccharified, un Kukurūzas Ir Kļuvusi Mīksta un Salda, Kas Ievērojami Uzlabo Garšu ar Ēsmu.

Saccharified Kukurūzas Kodoli Var Būt Tieši Saistītas kā Ēsmu.Saccharified Kukurūzas Putraimi Tiek Izmantoti kā Pamata Ēsmu, un Attiecīgu Daudzumu Aminoskābju, Dmpt, Garšas Aģents un Citas Piedevas, ko Pievieno, lai Sagatavotu Piemērotu Ēsmu.

Izmantojot Saccharified Kukurūzas kā Ēsmu Ir Lieliskas Zvejas Ietekmi uz zeltainā karūsa, Karpa, Zāles Karpas, Plauži un Citas Cyprinidae Zivis.

Nodaļas Nosaukums Pieaugušie
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
pārdevējs Qihe Blue Moon E-Komercijas Co., Ltd.
Iepakojums Soma Pakete
Zīmola Nosaukums KN Veselības
Derīguma Termiņš 540 dienas
Dzimums Unisex
Ražotājs Zhejiang Yinuo Bioloģisko Technology Co., Ltd.
Svars 1
Maksas Vienības Somas
Sertifikācija ce

Uzrakstīt recenziju

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti