Atbalstītāji

Kļūsti par Transporta dienu atbalstītāju

Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.

Mūs atbalsta

This image for Image Layouts addon

VIRŠI

VIRŠI ir lielākais pašmāju degvielas tirgotājs, kura tīkls, ar vairāk kā piecdesmit degvielas uzpildes stacijām (DUS), pārklāj visu Latviju. Kopā ar mūsu klientiem esam kopš 1995. gada, un šo gadu laikā esam kļuvuši par vienu no Latvijā pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem nozarē. Ar lepnumu sakām, ka esam vietējais uzņēmums, kā arī mērķtiecīgi turpinām attīstīties, lai VIRŠI degvielas uzpildes staciju skaits pieaugtu. VIRŠI klientiem degvielas uzpildes stacijas ir kas vairāk par vienkāršu DUS. Mēs vēlamies, lai klienti VIRŠI degvielas uzpildes stacijas uztver kā “savējo pieturas”, kurās uzpildīt degvielu, ieturēt gardu kafijas pauzi un atpūsties no gara ceļa mērošanas.
This image for Image Layouts addon

GPS risinājumi Mapon SIA

Mapon ir viens no tirgus līderiem GPS izsekošanas un autoparku vadības tehnoloģiju jomā Baltijā un Skandināvijā. Ar Mapon sistēmu vairāk nekā 6000 klienti visā pasaulē ir izsekojuši jau 10 miljardus kilometru.

Uzņēmums piedāvā: GPS izsekošanu, degvielas kontroli, temperatūras uzraudzību, vadītāju braukšanas analīzi, transportlīdzekļu rezervācijas un pārvaldības sistēmu u.c. risinājumus.
This image for Image Layouts addon

Ziņu portāls TVNET

TVNET ir viens no lielākajiem un Latvijas iedzīvotāju atzītākajiem ziņu portāliem Latvijā, plašsaziņai un ikdienai nepieciešamās informācijas iegūšanai. Viss par Latviju, mūsu sasniegumiem un neražām, cerībām un vilšanos.

Sabiedrības līderu viedokļi, to analīze, raksti un sabiedrībā aktuālās tēmas.

TVNET - īstas ziņas.
This image for Image Layouts addon

Atpūtas centrs Turbas

Turbas ir viens no lielākajiem atpūtas kompleksiem Latvijā, kas atrodas 40km attālumā no Rīgas. Tā ir lieliska vieta jūsu uzņēmuma sporta spēlēm vai brīvdabas pasākumam!

Naktsmītnes, nojumes, vairāki futbola, volejbola, basketbola laukumi, ēdināšanas pakalpojumi - viss jūsu ērtībām un lielisku ideju īstenošanai!

Neizmirstami piedzīvojumi vietā, kur saplūst lauku daba un pilsētas comforts
This image for Image Layouts addon

Prike Latvija

Prike ir vadošais augstākās klases dzērienu pārdošanas un mārketinga uzņēmums Baltijā, kas šajā nozarē darbojas jau kopš 1992. gada.


Prike pārstāv vairākus pasaulē vadošos luksus klases dzērienu zīmolus.
This image for Image Layouts addon

Spēļu klubs Mafia Club Riga

Mafijas spēļu klubs «Mafia Club Riga» – tas nav vienkārši klubs,

kurā jūs varēsiet paspēlēt spēli mafija, bet tā ir superīga un dvēseliska kompānija, jaunas interesantas iepazīšanās un lieliska vieta, lai patīkami pavadītu laiku!Pasakaini vadītāji un aizraujošas spēles!