Mafija atzīta par vienu no interesantākajām spēlēm 12 valstīs!

#Transportadienas2019 laikā norisināsies leģendām apvītā spēle "Mafija".

Kā apliecina Mafija Rīga Club vadītājs Manuels:

"Mums ir tas gods piedalīties vēl neredzētā pēc sava apjoma transporta un loģistikas nozares pasākumā, kas pulcēs ap 3000 dalībnieku. Šis pasākums ir unikāls ar savu programmu. Izstāde, semināri, tehniskie sporta veidi un koncerti ar populāro Latvijas grupu uzstāšanos, daudz un dažādas sporta aktivitātes, konkursi, lai ikviens no nozares pārstāvjiem atrastu sev piemērotas aktivitātes.

"Mafia Club Rīga" pārstāvēs divus spēļu galdus visa pasākuma laikā, kur katrs varēs uzspēlēt, kā arī Vadītāju vakarā būs pieejams viens VIP galds.
Gaidīsim visus Transporta dienās 2019!" 

«Mafia Club Riga» - Tas nav vienkārši klubs, kurā jūs varēsiet paspēlēt spēli mafija, bet tā ir superīga un dvēseliska kompānija, jaunas interesantas iepazīšanās un lieliska vieta, lai patīkami pavadītu laiku!

Par visu padomāts - Pieejam spēles organizācijai ar radošumu un dvēseli, kā arī nodrošinām vietu, kur norisināsies spēles un arī visu nepieciešamo inventāru.  

Vadītāju vakars - Patiks tiem kas mīl pasēdēt, kā arī iederēsies ballītēs un tiekoties ar draugiem.

Loģistikas Mafija – tā vispirms ir psiholoģiska spēle, kur izmanot provokāciju, intuīciju, loģiskus secinājumus, ļaujot atklāt saruna biedra patiesos nodomus un noskaidrot, kurš ir transporta un loģistikas nozarē labākais.

Vairāk par "Mafia Club Rīga" var uzzināt:
www.mafiaclubriga.lv
https://www.facebook.com/mafiaclubriga
www.instagram.com/mafiaclubriga
www.twitter.com/mafiariga
Youtube channel :mafia club riga